دسته‌ها
اخبار عمومی

راه اندازی کارخانه سنگ بانک تجارت در استان یزد

کارخانه تولید سنگ نما و تزئینی بانک تجارت پس از وقفه چند ساله با حمایت و پشتیبانی بانک تجارت پس از مولدسازی و رفع موانع تولیدی با حضور مدیرعامل بانک تجارت و هیات همراه افتتاح و به چرخه تولید بازگشت.
تصویر شاخص
در مراسم افتتاحیه این کارخانه با نام تجاری آریان سنگ تجارت یزد، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به نامگذاری سال 1401 به سال “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” اظهار داشت: یکی از اهداف بانک تجارت در سال جاری تحقق فرموده مقام معظم رهبری واجرای شعار سال بوده و مجموعه بانک تجارت با حساسیت خاص به شرایط امروز اقتصاد کشور در تلاش است تا بر اساس توان و ظرفیت خود و ارائه راهکار های مناسب بانکی و مالی در راستای کمک به اشتغال هموطنان سهیم باشد.
تصویر شاخص 2
تصویر شاخص
شرکت مولدسازی و مدیریت دارایی بانک تجارت ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های مقامات استانی و بانک تجارت در راستای برگشت این واحد صنعتی به چرخه تولید، برای تمامی عوامل و مجریان و همکاران محترم بانک تجارت و شرکتهای گروه که در احیا و فعالسازی این واحد صنعتی فعالانه ایفای نقش نمودند، آرزوی توفیق می نماید.
تصویر شاخص 5

دسته‌ها
اخبار عمومی

معرفی اعضاء جدید هیأت مدیره بانک تجارت

در مراسم مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت که در صبح روز شنبه مورخ ۹ بهمن 1400 با حضور بیش از ۶۵ درصد سهامداران برگزار گردید و مطابق مصوبات جناب آقایان دکتر اخلاقی فیض آثار، فرشید فرخ نژاد و حسین کیایی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره بانک تجارت انتخاب شدند.

🔺 همچنین در جلسه فوق العاده هیات مدیره بانک آقای فرشید فرخ نژاد به سمت رئیس هیات مدیره، آقای مرتضی ترک تبریزی به سمت نائب رئیس و علی کی لانی به عنوان عضو اجرایی و قائم مقام مدیر عامل بانک انتخاب گردیدند.

✅ برهمین اساس شرکت مولد سازی و مدیریت دارایی تجارت نیز به نوبه خود انتخاب شایسته اعضای جدید هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل جدید بانک را صمیمانه تبریک عرض نموده و برای ایشان و گروه تجارت در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش آرزوی توفیق می نماید.