دسته‌ها
اخبار شرکت رویداد های جدید

اعضای جدید هیات مدیره شرکت مولدسازی بانک تجارت معرفی شدند

با معارفه جناب آقایان دکتر نظاری و مهندس عبیری اعضای جدید هیئت مدیره شرکت مولدسازی و مدیریت دارایی بانک تجارت منصوب شدند.
این شرکت به عنوان بازوی اجرایی بانک با رویکرد مولدسازی دارایی ها با انتشار مستمر اطلاعات دارایی های صنعتی و خدماتی بانک، معرفی آن به سرمایه گذاران بالقوه و پاسخگویی به سوالات فنی و اقتصادی متقاضیان باهدف برگشت آنها به چرخه تولید و اشتغال اقدام نموده و به عنوان مشاور فنی و اقتصادی بانک در امور کارشناسی واحدهای صنعتی فعالیت می کند.

مراسم تودیع و معارفه اعضای هیئت مدیره شرکت مولدسازی و مدیریت دارایی تجارت چعارشنبه 1400/09/17، در سالن جلسات اداره سرمایه گذاری بانک تجارت برگزار گردید. این جلسه با همراهی جناب آقای دکتر ابراهیمی معاونت مدیر عامل در امور سرمایه گذاری بانک تجارت، جناب آقای دکتر مالی ریاست اداره سرمایه گذاری و جناب اقای مختاری معاونت این اداره و با حضور اعضای هیات مدیره شرکت مولدسازی و مدیریت دارایی تجارت جناب اقایان مهندس مهرجو، مهندس شهسواری، مهندس چراغان، مهندس متدین و سرکارخانم فخری تشکیل شد. در ابتدای جلسه پس از طرح موضوعات و دغدغه های بانک در حوزه مولدسازی دارایی های صنعتی بانک و تکالیف تعیین شده در این رابطه توسط دکتر مالی به عنوان ریاست اداره سرمایه گذاری بانک، احسان رضاپور نیکرو مدیرعامل شرکت به بیان آخرین وضعیت قراردادهای و اقدامات اجرایی شرکت و خدمات در حال ارائه به بانک پرداخت. ایشان تاکید داشت با حمایت ها و پیگیری های مستمر هیات مدیره و مساعدت و پشتیبانی ارکان مختلف بانک بالاخص اداره سرمایه گذاری و اداره املاک بانک، شرکت توانسته در سالهای اخیر نقش موثری در مولدسازی و واگذاری دارایی های صنعتی بانک تجارت ایفا نماید. همچنین اعضای هیات مدیره شرکت به بیان تجارب و دستاورهای شرکت در این مدت پرداختند و از اعتماد بانک که فرصت حضور و فعالیت را فراهم نموده بود تشکر کردند. تودیع معارفه شرکت مولدسازی 1 شرکت مولدسازی و مدیریت دارایی بانک تجارت به عنوان بازوی اجرایی بانک در حوزه شناسایی و فعالسازی واحدهای صنعتی بانک با رویکرد مولدسازی دارایی ها از سال 1393 مشغول به فعالیت است و با تغییر ساختارهای اجرایی و ارائه خدمات جدید از سال 1398، با انتشار مستمر اطلاعات دارایی های صنعتی بانک، بازاریابی و معرفی آن به سرمایه گذاران بالقوه و پاسخگویی به سوالات فنی و اقتصادی متقاضیان و همچنین انجام مطالعات اقتصادی جهت فعالسازی واحدهای صنعتی، خدماتی و برگشت آنها به چرخه تولید و اشتغال اقدام می نماید. همچنین دارایی های با اهمیت صنعتی بانک جهت حفاظت، انجام نظارتهای لازم و برنامه ریزی جهت مولدسازی به این شرکت منتقل شده و به عنوان مشاور فنی و اقتصادی بانک در امور کارشناسی واحدهای صنعتی فعالیت می کند. هیات مدیره شرکت مولدسازی بانک تجارت 2 در پایان جلسه مراسم تکریم و قدردانی از جناب آقای مهندس مهرجو ریاست محترم پیشین هئیت مدیره و سرکار خانم دکتر فخری عضو محترم هیئت مدیره انجام شد و با معارفه جناب آقایان دکتر نظاری و مهندس عبیری ایشان به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره شرکت منصوب و احکام خود را دریافت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *