پیامک اطلاع‌رسانی مزایده‌ها

در صورتی که علاقه‌مند هستید مزایده فروش واحدهای صنعتی از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی شود، اسم و تلفن همراه خود را برای ما ارسال نمایید

همکاری با متخصصین

از کلیه‌ی کارشناسان و متخصصین مجرب در حوزه‌ فعالیتی مهندسی‌ اعم از مکانیک، برق، تاسیسات، ماشین آلات و صنایع در سراسر کشور که علاقه‌مند به همکاری به صورت تمام وقت و پاره وقت هستند دعوت به عمل می‌آید از طریق لینک زیر رزومه خود را برای شرکت ارسال نمایند.

همکاری با سرمایه‌‌گذاران و خریداران تجهیزات و ماشین آلات

کلیه افراد، سازمان ها و نهادهای علاقه مند به سرمایه گذاری و یا مشارکت در راه اندازی واحدهای صنعتی در صنایع مختلف می توانند اطلاعات کلی نظیر حدود سرمایه، صنعت و محدوده جغرافیایی و یا ماشین آلات مورد نظر خود را جهت معرفی توسط شرکت مولدسازی از طریق لینک زیر به شرکت ارسال نمایند.

برای خرید واحدهای صنعنتی خواهشمند است مشخصات کلی واحد صنعتی مد نظر را که شامل: نوع کاربری، تولید، میزان ظرفیت تولید و همچنین مکان آن واحد صنعتی را در قالب یک فایل PDF ارسال نمایید.

همکاری در فروش واحد صنعتی شما

شرکت مولدسازی با ارائه بازاریابی حرفه‌ای در راستای معرفی و فروش دارایی واحد صنعتی با بهترین شرایط آماده همکاری با کلیه افراد و سازمان‌ها می ‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند مشخصات واحد صنعتی خود را که شامل موقعیت مکانی، مساحت عرصه و اعیان، محصول کارخانه، ظرفیت تولید را در قالب یک فایل PDF از طریق لینک زیر ارسال نمایید.

همکاری در حوزه بازاریابی و فروش

از کلیه افراد خبره و علاقه مند به همکاری دارای ارتباطات موثر جهت بازاریابی و فروش واحدهای صنعتی در سراسر کشور دعوت به عمل می آید رزومه و توانمندی های خود را از طریق لینک زیر برای شرکت ارسال نمایند.